Пошук
Нещодавно додані
Нерухомість продаж Комерційні
Діючий бізнес-проект форелевого господарства
Нерухомість продаж Комерційні
Унікальний комплекс 1,2 га в м.Косів
Нерухомість продаж Новобудови
Незавершене будівництво в м.Косів 0,25га
Нерухомість продаж Будинки
Ділянка 0.55га з дерев'яним будинком на перевалі
Нерухомість продаж Земельні ділянки
Туризм та рекреація. Озеро в Карпатах, рибалка
Нерухомість продаж Земельні ділянки
Перспективна ділянка в центрі туристичних Карпат
Нерухомість продаж Земельні ділянки
Ділянка з проектом під будівництво 10га

Contact: Telegram @infoland7

kosiv-rbd

Головна Україномовний Блог


PostHeaderIcon Україномовні матеріали

PostHeaderIcon Квартири в новобудовах стали дорожчими: причини та наслідки зміни вартості житла

За даними неупередженого дослідження «Мінфіну», уже в 2021 році ціна квартир в новозбудованих житлових масивах зросла на 25-35%. При цьому, фахівці зазначають, що ситуація є нестабільною і постійно змінюється. Наскільки стрімко буде збільшуватися вартість квадратного метра в новобудовах та яке житло буде найдорожчим найближчим часом, спрогнозувати важко, але можливо.

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Вторинна житлова нерухомість в Україні: переваги та недоліки

Перед кожною родиною, яка потребує житла, постає нелегкий вибір: купити квартиру в новобудові, чи віддати перевагу квадратним метрам у старому будинку? На користь другого рішення красномовно промовляє ціна. Але не завжди доступна вартість виправдовує витрати, які потягне за собою облаштування комфортного для життя простору. Спробуємо розібратися, наскільки вдалим кроком буде придбання житла на вторинному ринку.

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Актуальні тенденції й тренди українського ринку житла

Пандемія, економічна та політична криза в Україні не могли залишитися в стороні від сфери житлової нерухомості. Відтак, якщо початок і середина 2021 року позначилися підвищеним споживацьким попитом на помешкання, то вже останні місяці року ознаменувалися спадом продажів на 25%. Прогнози ж на 2022 рік є неоднорідними: з одного боку, потреба в квартирах і будинках серед українців зросте, але будуть спостерігатися стрибки цін та невдоволеність покупців пропонованими форматами житла. В даній статті поговоримо про характер тенденцій та трендів ринку. Також визначимо, яких змін вони зазнали за останні місяці.

Детальніше...

 

PostHeaderIcon Прогноз: світовий ринок нерухомості в 2012 році

Аналітики Knight Frank розповіли про те, яким вони бачать найближче майбутнє світового ринку нерухомості. Незважаючи на економічні труднощі, в більшості ключових міст Європи і США ціни на житло в 2012 році будуть зростати.

Детальніше...

 
Головна Україномовний Блог

Партнер сайту Нерухомість в Карпатах - сайт Бізнес проекти - Допоможе придбати готовий бізнес та розпочати новий перспективний бізнес-проект. Інвестиційні проекти розвитку Прикарпаття та Косівщини

Contact: Telegram @infoland7

Всі об'єкти по країні
Вибрати об'єкт по коду
Показати всі об'єкти