Пошук
Нещодавно додані
Нерухомість продаж Комерційні
Діючий бізнес-проект форелевого господарства
Нерухомість продаж Комерційні
Унікальний комплекс 1,2 га в м.Косів
Нерухомість продаж Новобудови
Незавершене будівництво в м.Косів 0,25га
Нерухомість продаж Будинки
Ділянка 0.55га з дерев'яним будинком на перевалі
Нерухомість продаж Земельні ділянки
Туризм та рекреація. Озеро в Карпатах, рибалка
Нерухомість продаж Земельні ділянки
Перспективна ділянка в центрі туристичних Карпат
Нерухомість продаж Земельні ділянки
Ділянка з проектом під будівництво 10га

Contact: Telegram @infoland7

kosiv-rbd

Головна


PostHeaderIcon Косівщина

Косівщина - один з наймальовничіших куточків Гуцульщини, де високі гори, стрімкі потоки, чисте цілюще повітря. Своєю красою та народними звичаями, культурою, народними ремеслами приваблює численну кількість туристів . Кліматичні умови на території району сприяють відпочинковому туризму в усі пори року. Через територію району впоперек хребтів протікають ріки Черемош, Рибниця, Пістинька, Лючка та інші менші річки, притоки Черемоша та Рибниці. Клімат помірно-континентальний, грунти дерново-підзолистий, лучні, глейові, гірсько лучні.
Широко розвинуті народні художні промисли: різьба по дереву, кераміка, ткацтво, художня вишивка, обробка шкіри, металу та інші - всі види декоративно-прикладного мистецтва, столицею якого по праву вважається Косів, як і столицею Гуцульщини.

Косівський район володіє значним туристичним потенціалом. Тут на невеликій площі компактно розміщено безліч пам'яток природи, які в поєднанні з пам'ятками історії, культури та архітектури є чудовою базою для

організації більшості видів туризму. Ця місцевість не тільки приваблива, але й сприятлива для мандрівок туристів, та забезпечення змістовного дозвілля гостей будь-якого віку і в будь яку пору року. Тобто у нас є безліч куточків, де можна отримати насолоду для очей та свято для душі і тіла.
Отож, мандруючи гірськими стежинами Косівщини, ви постійно відчуватимете радість пізнання Гуцульщини, на ваших обличчях поселиться посмішка, очі вбиратимуть красу, серце сповниться радістю, а слова самі проситимуться у пісню.

Натхнення придаватимуть:
• чисте гірське повітря і м'який клімат;
• багатство природніх ландшафтів;
• джерела мінеральної води, водоспади, скелі, печери, вершини гір та хребти, гірські прозорі річки та потоки, озера та ставки;
• місцеві народні оповіді, легенди, казки, перекази, пісні та сиві повістуни, які уміють вишуканими словами переносити вас у минуле, захоплювати чудовою природою гуцульського краю;
• державні та приватні музеї.

Словом, непідробна радість і можливість опинитися в обіймах природи чатує тут на Вас на кожному кроці.
Косівщина є однією з найперших у відродженні “зеленого”, “екологічного” туризму. А туристичні, оздоровчі, відпочинкові пансіонати, комплекси, бази відпочинку, санаторії, профілакторії не лише забезпечать Вам комфорт, зручність, туристичні мандрівки але й подарують незабутні враження та бажання завітати до нас ще і ще!

 

місто Косів

Косів – це ніби ворота в гори. За межею міста Косів виникають зелені плечі гір, куди ведуть туристичні маршрути для всіх, хто обирає активний відпочинок. Косів — районний центр. Відстань від залізничних станцій:  Вижниця — 12 км, Заблотів — 25 км, Коломия — 33 км.
Висота над рівнем моря 415-450 метрів. Через місто Косів пролягають автомагістралі Івано-Франківськ — Вижниця, Чернівці - Верховина - Ворохта - Буковель. Пряме автобусне сполучення з Коломиєю, Івано-Франківськом, Чернівцями, Львовом. Місто є визначним центром народних та художніх промислів, столицею Гуцульщини та декоративно-прикладного мистецтва.
Пам’ятки природи. Водоспад Гук. Косівська гора — мальовничі скелі пісковика неогенових відкладів. Над Косовом здіймається гора Михалків (812 м), на якій знаходиться гірськолижний витяг (1,2 км). Через місто протікає р. Рибниця довжиною 54 км.

село Тюдів

Висота над рівнем моря — 430 м. Відстань від міста Косів — 15 км, від залізничної станції Вижниця — 5 км. З південного заходу над селом підноситься хребет Сокільський (873 м), з північного заходу — Хотинський (Вітряні гори 879 м). Визначна пам’ятка природи — Сокольська скеля над рікою Черемош.

 

село Шешори

Відстань від міста Косів — 12 км, до залізничної станції Коломия — 30 км. Впродовж села тягнеться річка Пістинька 12 км. Кутки: Вуглєрка, Грабівка, Демні, Заворіттє, Заріччє Велике, Заріччє Мале, Межиброди, Осередок, Самбір, Царина, Якобівка. Жителі села займаються в основному індивідуальним господарством (відгодівля худоби), промислами (килимарство, ткацтво, вишивка, писанкарство, різьба по дереву).
Пам’ятки природи: урочище Лебедин з однойменним озером на висоті 650 м, площа заповідної території 45 га - тут росте багато лікарських рослин. Гідрологічна пам’ятка — водоспад Гук з висотою падіння 5 м, площа 0,5 га. Красою відзначається урочище Петричіла.

 

село Яворів

Село знаходиться в Косівському районі. Висота над рівнем моря 538 - 1000 м. Відстань від міста Косів 11 км, від залізничної станції Вижниця 25 км. Протікають річки Рибниця і Безулька. Пам’ятками природи є надзвичайно мальовнича скеля Голова Довбуша в урочищі Терношори, пороги і водоспади на притоках Безульки, залишки яворових гаїв на Плоскому, Буківці і Максимці, місця зростання лікарських і рідкісних рослин (Широкий, Черлений, Максимець та інші). Через село проходить асфальтована дорога Івано-Франківськ — Верховина, сполучення прохідними автобусами.

село Соколівка

Відстань від міста Косів 8 км, від залізничної станції Вижниця — 19 км. Висота над рівнем моря 450 м (центр). Річка Рибниця в межах села приймає 2 потоки: Студений та Янів. Центральна дорога Косів-Верховина з твердим покриттям, сполучення - автобусні рейси на Верховину, Снідавку, Річку, та Коломию.

село Пістинь

Висота над рівнем моря 400 м (центр). Відстань від міста Косів 7 км, залізничної станції Коломия — 30 км. В межах села протікає р. Пістинька. Навколо села підноситься ряд вершин — відрогів хребта Каменистого та Косівського горбогір’я: гора Клифа (620 м) та інші. Через село проходять туристичні маршрути: автобусний Верховина — КосівШешори — Коломия, пішохідний Косів — Шешорський водоспад — озеро Лебедине.
Пам’ятки природи: вапнякові скелі Юрського періоду (на правому березі Пістиньки).

село Космач

Висота над рівнем моря 520-660 м. Відстань від міста Косів — 32 км, від залізничної станції Коломия — 39 км. Протікає річка Пістинька, яка бере початок з-під гори Ґрегіт, а також річка Рушір. Розвинуті народні художні промисли та ремесла, особливо писанкарство. Цінними пам’ятками природи є Пожеретульський державний орнітологічний заказник (20 га, глухарі), скелі Камінь Новківського (присілок Завоєли), водоспад на річці Рушір.

село Прокурава

Висота над рівнем моря 420 м. Відстань від міста Косів — 23 км, від залізничної станції Коломия — 40 км. Пам’яткою природи є Камінь Довбуша під хребтом Брусний.

село Річка

Висота над рівнем моря в центрі 536 м. Відстань від міста Косів — 15 км, від залізничної станції Вижниця — 26 км. Ріка Річка, потоки безіменні. Вершини на території села: Буковець (1059м), Брусний (965м), Кичера (942м), Хега (806м), Семеново (747м). Пам’ятками природи є виходи на поверхню неогенових порід на хребтах Брусний та Семеново.

село Брустури

Висота над рівнем моря в центрі 581 м. відстань від міста Косів — 25 км, від залізничної станції Коломия — 45 км. Річка Брусторка є лівою притокою річки Пістиньки, довжина 15 км. Вершини гір на території села: Брусний (944м), Віпчина (764м), Гига, або Білуха (808м), Кичера (942м), Бук овець (969м), Клифа (669м). Каньйон річки Брусторки багатий мальовничими скелями, відслоненнями і закрутами.

село Город

Межує з містом Косів та селами Бабин і Соколівка. Висота над рівем моря 450-750 м., найвища висота на території села — гора Михалків (812 м), на якій обладнана гірськолижна траса з витягом. До села належить два присілки Равниці і Сокири. Більша частина села розташована в долині річки Рибниці. Відстань від міста Косів — 3 км, від залізничної станції Вижниця — 15 км. У Городі виявлено сліди оборонних споруд, які свідчать, що тут ще за часів Київської Русі існувало оборонне городище.

село Устеріки

Село розміщене в південно-східній частині Карпат. Віддаль від села до райцентру по автошляху — 19 км. До залізничної станції у Ворохті — 30 км, до станції Вижниця — 33 км, до станції Заболотів — 67 км. Протяжність села у довжину 4,5 км, в ширину — 3 км. Село Устеріки розкинулось між горами, де зливається Білий і Чорний Черемош. Середня висота над рівнем моря 455 м. Село остаточно електрифіковане.

 
Головна

Партнер сайту Нерухомість в Карпатах - сайт Бізнес проекти - Допоможе придбати готовий бізнес та розпочати новий перспективний бізнес-проект. Інвестиційні проекти розвитку Прикарпаття та Косівщини

Contact: Telegram @infoland7

Всі об'єкти по країні
Вибрати об'єкт по коду
Показати всі об'єкти